Uwaga! Skupujemy auta z roczników 2006-2020.

Sprzedaj auto

Posiadasz używany, poleasingowy, uszkodzony lub powypadkowy samochód i chciałabyś się go pozbyć za rozsądną kwotę? Doskonale trafiłeś!

Właśnie w tym momencie odeszły wszystkie Twoje zmartwienia związane z przyszłością niechcianego auta. Z chęcią je od Ciebie odkupimy.

Skupem aut zajmujemy się już od ponad 16 lat i nie chwaląc się, posiadamy całą rzeszą zadowolonych klientów i osób, od których nie tylko odkupiliśmy samochód ale również pomogliśmy pozbyć się balastu zmartwień związanych z ich niechcianym pojazdem.

Gwarancją szybkiego otrzymania pieniędzy jest fakt, że zawsze płacimy GOTÓWKĄ za Twoje auto.

Z doświadczenia wiemy, że jest wiele osób, które regularnie opłacają OC nawet jeżeli ich, dotychczas sprawne autko popsuło się i stoi bezczynnie w garażu. Cóż za strata czasu i pieniędzy. Wychodzimy tutaj z korzyścią do Ciebie, odkupujemy uszkodzone  auto, którym i tak nie będziesz jeździł. Oferujemy tylko teraz i tylko Tobie gotówkę za samochód w każdym stanie technicznym. Nie czekaj aż się rozmyślimy.

Skupujemy również auta od flot, po szkołach nauki jazdy, korporacjach taksówkarskich.

Sprzedaj nam auto a my z wielką przyjemnością zapłacimy za nie od ręki gotówką. wystarczy jeden telefon, ustalenie spotkania i uczciwa wycena przez naszych specjalistów. W tym momencie zarabiasz odpowiednią kwotę i obie strony są zadowolone. Oferujemy gotówkę za samochód w każdym stanie technicznym. Nie musisz nawet wychodzić z domu, to my przyjedziemy do Ciebie. Przekonaj się jakie to łatwe !

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą jeszcze tego samego dnia.

Sprzedaj swoje auto szybko i bez zbędnych formalności.

Zadzwoń